Dla kupujących

Nie trać czasu na samodzielne szukanie części, których potrzebujesz do swojego auta, My zrobimy to za ciebie - Twoje zapotrzebowanie wyślemy do prawie wszystkich sprzedawców części w Polsce.
W ten sposób odnajdziemy część nawet tą, która nie została wystawiona do sprzedaży na żadnym portalu.
Dostaniesz więcej ofert niż samodzielnie szukałbyś ich na portalach aukcyjnych, gdyż sprzedawcy nie wszystkie części, które mają w ofercie wystawiają do sprzedaży na aukcjach.
Oddzwonimy do Ciebie w przeciągu kilku minut z konkretnymi propozycjami od sprzedawców, sam zdecydujesz od kogo chcesz kupić. Masz naszą gwarancję, iż:

  • część pochodzi od sprawdzonego sprzedawcy (nikt Cię nie oszuka)
  • część dostaniesz w bardzo dobrej cenie (nie przepłacisz, bo będziesz miał porównanie cen, a My pomożemy Ci wybrać najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie)
  • możesz bez żadnych konsekwencji zwrócić zakupioną część w ciągu 14 dni.
Nie szukaj więc już części samodzielnie! Bo po co? Szkoda czasu!

Dla sprzedawcy

Zwiększasz swoją sprzedaż za darmo.
Zarabiasz dodatkowo.
Budujesz bazę stałych klientów.

Jak to możliwe?

Masz klientów za darmo! Nic Cię to nie kosztuje.
Nie musisz wystawiać aukcji, My sami przesyłamy Ci info sms od klienta jakie części potrzebuje. Jeśli masz to co klient chce to odpowiadasz podając cenę i już.
Oszczędzasz czas nie musząc negocjować z klientem, My robimy to za Ciebie. Klientów masz podanych na tacy..:)

I to zupełnie za darmo!

A możesz nawet zarobić dodatkową kasę.
To proste.
Kiedy klient do Ciebie dzwoni pytając o jakąś część, a Ty np. już ją sprzedałeś, to nie trać klienta!!! Poproś Go, żeby do Nas zadzwonił, a na pewno u Nas dostanie to czego szuka. A ty w zamian za to zachowasz klienta (który w przyszłości być może nigdy by już do Ciebie nie zadzwonił), gdyż jeśli za jakiś czas znów będzie szukał części to za naszym pośrednictwem w pierwszej kolejności trafi do Ciebie!
A ponadto dostaniesz prowizję od jego transakcji dokonanej za naszym pośrednictwem.